Het kookboek met veel groente voor het hele gezin!
Recept voor gezin
Auberginestoof met couscous
Dit mega lekkere recept met aubergine is met een kleine aanpassing te maken voor het hele gezin. En met hele gezin bedoel ik écht iedereen. Je baby die start met de eerste hapjes, je dreumes of peuter, een kieskeurige eter én jijzelf natuurlijk. Door één maaltijd voor het hele gezin op tafel te zetten bespaar je tijd en geld, maar daarnaast is het ook heel waardevol doordat jullie allemaal dezelfde maaltijd eten. Je kind leert tenslotte het allermeest van wat je doet (en dus ook wat je eet). Deze auberginestoof is perfect voor op een koude dag. De stoof bevat naast aubergine nog meer groenten en is ideaal wanneer je zin hebt in een voedzame maaltijd!
Eet smakelijk!
Dit recept komt uit het kookboek Groente voor kids. Wil je meer inspiratie voor makkelijk, gezonde en lekkere recepten voor het hele gezin? Bestel dan het kookboek Groente voor kids. Het kookboek met veel groente voor het hele gezin!
In 5 stappen een gevarieerde eter
Merk je ook dat het je frustreert als je kind weer met weinig groente op naar bed gaat? Ieder dag probeer je het weer, terwijl je gevoel zegt het soms te willen opgeven. Iedere dag bied je een bordje gezond eten aan om te zorgen dat je kind alle voedingsstoffen binnenkrijgt. Na een paar happen hoor je de frustreerde zin; ‘Bah, dat hoef ik niet’. Opnieuw gaat je kind zonder voldoende groente te hebben gegeten naar bed.
Hoe zou het voor je zijn als... Je kind wel weer stap voor stap gevarieerder leert eten. Als jij een fijne aanpak weet om je kind (weer) verschillende groente te leren eten, als je kind weer kiest voor gevarieerder broodbeleg of als het avondeten weer een stuk voedzamer en gevarieerder is.
Laatste berichten
- Tips
- Kookboek Groente voor kids
- Gratis e-book tips om je kind groente te leren eten
- In 5 stappen een gevarieerde eter
- Moet je je zorgen maken als je kind niet wilt eten?
- Waarom één maaltijd met het hele gezin zo waardevol is
- Kind wil geen avondeten
- 5 tips voor de start van de eerste hapjes
- Stimuleren van groente en fruit met de tafelkaartjes
- Bestaat de fase van kieskeurig eetgedrag echt?
- Webinar ‘Dat lust ik wel’
- Hoe ga je om met een driftbui aan tafel?
- Recept: Courgettepoffertjes
- 5 x gezonde ijsjes maken voor kinderen
- Mijn kind snoept stiekem